Spoštovani starši,
z Ministrstva za vzgojo in izobraževanje smo prejeli obvestilo, da je bila na spletu podana grožnja s strelskim napadom v šoli na področju Slovenije. Za varnost naših učencev, vaših otrok, lahko največ naredimo skupaj; da jim prisluhnemo, da jih slišimo in da opazimo, kadar nam s spremenjenim vedenjem sporočajo stisko.

Naši učitelji oz. sodelavci vedo, kako je potrebno ravnati v primeru nenadnih situacij. Po potrebi se bomo odzvali na izražene stiske otrok v zvezi s to temo. Prosimo vas, da se po potrebi s svojimi otroki pogovorite v zaupnem tonu, predvsem pa na način, da ne boste dodatno krepili njihovih stisk.

V priponki vam pošiljamo okrožnico MVI z nekaj iztočnicami, ki so vam lahko v pomoč.
Zarja Hönn Marc
ravnateljica OŠ Šempas