Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Počitnice se počasi zaključujejo in začetek novega šolskega leta se hitro bliža.

Novo šolsko leto bomo pričeli v četrtek, 1. septembra 2022.

Ob 8.00 bo srečanje učencev 2.-9. razreda in zaposlenih v atriju šole, v primeru slabega vremena pa v večnamenskem prostoru. Po nagovoru se bodo učenci z razredniki odpravili v učilnice, kjer bodo imeli dve razredni oz. kulturni uri.

Po malici (v razredih) bodo imeli učenci 2.-4. razreda 2 uri, učenci 5.-9. pa 3 ure pouka.

S seboj prinesite zvezek, pisalo in copate ter potrebščine za ure po malici.

Organizirano bo kosilo in podaljšano bivanje ter varstvo vozačev.

Šolski avtobus bo 1. 9. zjutraj vozil po ustaljenem voznem redu, objavljenem na spletni strani šole, po pouku pa bo vozil po posebnem voznem redu (1. smer: Ozeljan-Šmihel ob 12.45; ostali prevozi bodo sledili brez vmesnega čakanja).

Ob 9.00 bo zbor prvošolcev in staršev v atriju pred šolo (pred spodnjih vhodom), v primeru slabega vremena pa v večnamenskem prostoru, kjer jih bo pozdravil tudi predstavnik občine. Po krajšem kulturnem programu jih bodo devetošolci z učiteljicami prvih razredov in podaljšanega bivanja v 1. razredu pospremili v matično učilnico.

Veselimo se prvega in ponovnega srečanja!

Zarja Hönn Marc
ravnateljica OŠ Šempas

Obvestilo staršem o preventivnem ravnanju učencev za varno šolo