Spoštovani starši!

S strani Mercatorjeve poslovalnice Šempas smo bili vabljeni k sodelovanju v projektu Radi delamo dobro. V projekt je vključenih 100 prodajalen širom Slovenije. Vsaka prodajalna predlaga tri organizacije iz lokalnega okolja za katere smatra, da so pomembne za razvoj in notranjo povezanost kraja. Predlagali so tudi naš vrtec in mi smo se z veseljem odzvali.
Kako poteka projekt Radi delamo dobro?

• Projekt je zasnovan tako, da vključuje vse krajane našega lokalnega okolja,
  • vsak kupec v Mercatorjevi prodajalni ob vsakem nakupu prejme glasovalni žeton, s katerim glasuje tako, da vrže žeton v pripravljeno glasovalno škatlo za enega od treh predlaganih organizacij,
  • glasovanje poteka od 1. 4. 2015 do 30. 4. 2015,
  • vse sodelujoče organizacije prejmejo donacije in sicer:
  • zmagovalna organizacija – 1000 €,
  • drugo uvrščena – darilno kartico v vrednosti 200 €,
  • tretje uvrščena – darilno kartico v vrednosti 100 €

V primeru zmage bi našo donacijo namenili izdelavi strehe nad našim peskovnikom. Zavedamo se pomembnosti bivanja na prostem ob vsakem vremenu, zato smo se odločili, da temu namenimo donacijo. Tako se bodo otroci lahko brezskrbno igrali tudi, ko bo zunaj slabo vreme pa tudi, ko nas bo grelo sonce.
Ker verjamemo, da nam bo z vašo pomočjo uspelo zbrati največ žetonov, vas vabimo, da se nam pridružite v tem projektu. Skupaj bomo zagotovili otrokom prijetnejše in varnejše bivanje v vrtcu.
Zahvaljujemo se vam za vaše sodelovanje.