33. LIKOVNI EXTEMPORE

6. oktober 2023 je bil lep sončen dan. V posebnem okolju, nabitem s pozitivno energijo, in ob božanju sončnih žarkov je potekal že 33. extempore OŠ Šempas, ki je že 6. leto Unescov projekt. V Šmihelu ob cerkvici sv. Mihaela se nas je zbralo sedemdeset otrok in njihovih mentorjev, dan smo preživeli ob likovnem ustvarjanju, naša gostiteljica je bila prijazna gospa Nadja Velušček, ki nam je odstopila prostore svojega doma, da smo lahko postavili razstavo in posedali po njenem vrtu, na balkončku zaigrali ob začetku in zaključku prireditve in imeli na razpolago vse, kar smo potrebovali za popoln dan.

Sodelujoče šole:

Gimnazija Nova Gorica, Biotehnična šola Šempeter, zavod CIRIUS iz Vipave, OŠ Franceta Prešerna Ribnica, OŠ Šturje Ajdovščina, OŠ Danila Lokarja Ajdovščina prilagojen program, OŠ Deskle, OŠ Branik, OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, OŠ Ivana Roba Šempeter, OŠ Solkan, OŠ Miren POŠ Bilje, OŠ Col in OŠ Šempas. Žal se zaradi bolezni extempora ni udeležila OŠ Dornberk.

Vsem sodelujočim šolam se zahvaljujemo za sodelovanje in se že veselimo srečanje prihodnje leto.

Slika 1 of 75