Prvi šolski dan bo potekal takole:

• Ob 8.00: srečanje učencev, staršev, zaposlenih v atriju šole.Po nagovoru v. d. ravnatelja se boste učenci skupaj z razredniki odpravili v učilnice (Poslanica ministrice ob začetku šolskega leta).
  • Po malici boste imeli učenci od 2. do 4. razreda še dve uri pouka, učenci od 6. do 9. razreda pa še tri ure pouka .
  • Prilagojen urnik za torek. Učenci od 2. do 9. razreda morajo s sabo prinesti potrebščine po urniku ter šolske copate.
  • 1. 9. bo organizirana malica, kosilo, podaljšano bivanje in varstvo vozačev. Šolski avtobus bo začel voziti po običajnem razporedu. V tem šolskem letu bo prva vožnja za učence iz Oseka in Vitovelj in druga za učence iz Šmihela in Ozeljana.
  • V šolskem letu 2015/2016 bodo razredne ure za učence od 4. do 9. razreda ob sredah ob 7.30, zato bo ob sredah avtobus začel voziti 15 minut prej kot na ostale dneve v tednu.
  • Odhod avtobusa za učence 5. razreda, ki odhajajo v šolo v naravi, je ob 7.00 izpred šole.

Prijeten zaključek počitnic in uspešno šolsko leto 2015/2016!

Ker bodo imeli učenci od 4. do 9. razreda razredne ure ob sredah (ob 7.30), bo avtobus ta dan vozil 20 minut prej kot po običajnem voznem redu. To bo veljalo od 9. 9. 2015 dalje, saj v prvem tednu pouka ne bo jutranje razredne ure.