VLF2576

Slika 1 of 105

Po nekajletnem premoru zaradi pandemije so se v četrtek, 18. maja 2023, odvile 7. šolske Majske igre za učence od 1. do 5. razreda. Razveselili smo se jih vsi, otroci, starši in učiteljice. Iger se je udeležilo kar 119 učencev. Pričetek tekmovanja so nam s plesnim nastopom popestrili plesalci plesne šole EL1.

Dogodek je povezoval Vili Resnik. Otroci so se z veseljem pomerili  v desetih različnih igrah, med drugim so tekmovali v prenašanju kamenčka z žlico, potovanju z žogo, teku z zavezanimi nogami, skakanju v vrečah…

Pri izvedbi iger so nam pomagali starši in učiteljice. Organizatorji Majskih iger, predstavniki Sveta staršev, smo skupaj s sponzorji priskrbeli bogate nagrade. Vsak otrok je izžrebal številko in prejel darilo. Za vsa tri prva mesta so otroci prejeli medalje. Zmagovalci, učenci 5. a razreda, so prejeli še pizze. Ob zaključku iger so se otroci posladkali s sladoledom.

Posebna zahvala gre staršem, saj smo s prostovoljnimi prispevki za šolski sklad  zbrali 526,50 €. Sedme Majske igre so minile v znamenju veselja, otroške razigranosti in zdrave tekmovalnosti. Ves trud, ki smo ga organizatorji vložili v pripravo iger je bil poplačan z veseljem na otroških obrazih. Zahvaljujemo se vsem sponzorjem, ki so prispevali bogate nagrade.

Svet staršev OŠ Šempas

SPONZORJI:

• LINUS ROBERT KOPRIVEC s.p.
  • GRAFIKA SOČA d.o.o.
  • LABORPLAST d.o.o.
  • CVETLIČARNA LOTOS
  • MANDALA DIVINA
  • DSV TRANSPORT d.o.o.
  • ŠIVILJSTVO SUZY
  • KAVARNA AVE AJDOVŠČINA
  • TAJFUN PLANINA d.o.o.
  • POLAVI d.o.o.
  • OBČINA KOBARID
  • MLEKARNA PLANIKA d.o.o.
  • KNJIŽNICA CIRILA KOSMAČA TOLMIN
  • TOLMINSKI MUZEJ
  • RENES d.o.o.
  • GONZAGA – PRO d.o.o.
  • KOMUNALA KOMUNALNO PODJETJE NOVA GORICA d.d.
  • UNIVERZA NOVA GORICA
  • MANIMO d.o.o.
  • MAHLE EDS d.o.o. ŠEMPETER PRI GORICI
  • BOLTON ADRIATIC d.o.o.
  • TRANSGRADNJA KOBAL d.o.o.
  • WOOP LJUBLJANA
  • HIŠA POSKUSOV NOVA GORICA
  • SMODIN d.o.o.
  • PIZZERIA ALEXSANDRO
  • TURISTIČNO DRUŠTVO ŠEMPAS
  • ŠPORTNI KLUB TWIST
  • JUNIOR KLUB ŠPORT & REKREACIJA VOJKO FLAJS s.p.
  • PIZZERIA GRAD
  • FAMA d.o.o.
  • PLEZALNA ŠOLA PETER MRAK s.p.
  • PARK VOJAŠKE ZGODOVINE PIVKA
  • LEONE – INCOM d.o.o.
  • UNIVERZA NA PRIMORSKEM (ARHEOLOŠKI PARK SIMONOV ZALIV IN AKVARIJ PIRAN)
  • SIVKA PRI MLINU