Spoštovani starši,

na osnovi zadnje okrožnice MIZŠ vas obveščamo, da je Vlada Republike Slovenije 20. 1. 2021 sprejela odločitev o postopnem vračanju učencev v osnovne šole. Odlok velja za učence prve triade in za devet regij, kjer imajo ugodno epidemiološko sliko. Žal med temi regijami ni Goriške, zato bomo tudi v naslednjem tednu nadaljevali z poukom na daljavo za vse učence od 1. do 9. razreda.

Naslednji torek oziroma najkasneje v sredo bo Vlada RS spet pregledala povprečje okuženosti za zadnjih sedem dni. Upamo in želimo si, da bo rezultat ugoden in da bomo lahko tudi  v naši regiji začeli s postopnim vračanjem učencev v šole. V upanju, da se bo tudi v naši regiji epidemiološka slika kmalu obrnila na bolje, vas lepo pozdravljamo.

Zarja Hönn Marc

ravnateljica OŠ Šempas