Spoštovani starši,

ponovno vas obveščamo, da se pripravljamo na organizacijo prevozov v naslednjem šolskem letu. Zato smo 12. 3. 2020  razdelili izjave učencem (vozačem), ki v tem šolskem letu potrebujejo prevoz in učencem, ki menijo, da ga bodo v naslednjem šolskem letu potrebovali.

Doslej smo prejeli le 28 izpolnjenih izjav od približno 120 učencev vozačev. Vse starše ponovno naprošamo, da do četrtka, 26. 3. 2020, oddate izpolnjene izjave Eriki Petrič na naslov erika.petric@ossempas.si. Svetujemo vam, da prejeto izjavo čimprej izpolnite, lahko jo tudi fotografirate s telefonom in pošljete na zgoraj omenjeni elektronski naslov. Če ste izjavo založili, jo lahko natisnete. Dobite jo tukaj. V kolikor ne dostopate do omenjenih možnosti, lahko v obliki sporočila po elektronski pošti javite vstopno postajo ter smeri vožnje vašega otroka.

Erika Petrič