Spoštovani starši, dragi učenci!

Naprošamo vas, da učence od 4. do 8. razreda, ki se bodo udeležili dodatne učne pomoči (dopolnilni pouk, individualna in dodatna strokovna pomoč …) v šoli, prijavite na šolsko prehrano (če to potrebujete) dan prej, do 9.00 (v času izvajanja preventivnih ukrepov telefonsko v računovodstvo ali tajništvo).

Učenci, ki bodo malicali, bodo le-to prevzeli na razdelilnem pultu (na mestu, kjer sicer prevzemajo malico učenci razredne stopnje) in pomalicali v učilnici, v kateri bodo imeli 3. uro pomoč. Malico lahko prevzamejo od 9.40 do 9.45. Ob prevzemu malice morajo imeti vsi učenci od 12. leta dalje masko.

Kosilo bodo lahko prevzeli po končani pomoči oz. med 11.40 in 13.20.

Učenci naj v šolo prinesejo vse pripomočke, ki jih potrebujejo za posamezen predmet. Poleg tega morajo učitelju obvezno prinesti vse na vpogled, kar so v času zaprtja šole naredili (učni listi, zapiski, učbeniki, delovni zvezki, zvezki …).

Učenci bodo ob prihodu v šolo obveščeni, v kateri učilnici bo potekala učna pomoč.

Lep pozdrav in hvala za razumevanje

Zarja Hönn Marc

ravnateljica OŠ Šempas